Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Жітіқара ауданы білім бөлімінің Степной жалпы білім беретін мектебі» КММ.

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнін мерекелеу аясында мектепте 1-9 сынып оқушылары арасында "Менің Тәуелсіз Қазақстаным" тақырыбында сынып сағаттары өткізілді, "Тәуелсіздік – тұғырым!" кітап көрме ұйымдастырылды , сонымен қатар 5-8 сынып оқушылары арасында мини - футболдан жарыс өтті. Мақсаты: отансүйгіштік сезімін, Отанға деген сүйіспеншілікті, Қазақстан халықының тарихи өткені бүгіні мен жарқын болашағы үшін мақтаныш сезімін тәрбиелеу.

16 декабря 8 кл

лидер 7 класс