❗️❗️Егер сіздің балаңыз кибербуллинг фактілеріне тап болса, сіз "е-өтініш" (https://eotinish.kz/) азаматтарының барлық өтініштерін қабылдау мен өңдеудің бірыңғай платформасы арқылы сараптама тобына жүгінуге құқылысыз.
✅Естеріңізге сала кетейік, "Бала құқықтары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 4.1-тармақшасына сәйкес баланың кибербуллингі қорлайтын сипаттағы, қудалау және (немесе) қорқыту, оның ішінде қаражатты пайдалана отырып жасалған қандай да бір іс-әрекетті жасауға немесе жасаудан бас тартуға мәжбүрлеуге бағытталған жүйелі (екі және одан да көп) іс-әрекеттер болып табылады бұқаралық ақпарат және (немесе) телекоммуникация желілері.Балаларымызды бірге қорғайық!

е обращение