Мектепте учаскелік полиция инспекторының қатысуымен ата – аналармен және оқушылармен "Жазғы кезеңдегі қауіпсіздігі ережелері" тақырыбында жалпымектептік ата-аналар жиналысы, "Ауыл су қоймалар қауіпсіздік" тақырыбында дәріс-әңгіме, "Суда апатқа ұшыраған адамдарға алғашқы көмек көрсету"тренингі өткізілді. Жазғы кезеңде су объектілерінде қауіпсіздік шараларын сақтау бойынша ата-аналарға арналған жадынамалар әзірленді. "Жазғы кезеңдегі қауіпсіздік" тақырыбында буклеттер таратылды, онда су айдындарында қауіпсіз болу ғана емес, сонымен қатар балалар мен жасөспірімдердің жарақаттанудың және өртке қарсы қауіпсіздіктің алдын алу мақсатында үйден тыс жерде қауіпсіз болу мәселелері көрсетілген.

безопасность в летний период 1

безопасность в летний период 2