"Степной жалпы білім беретін мектебі" КММ Жазғы демалыс қарсаңында елімізде жыл сайын 1-12 маусым аралығында "Балалар еңбегін пайдалануға қарсы күрестің 12 күні"Ұлттық ақпараттық компаниясы өткізіледі. 2023 жылы бұл акция -" Балалар еңбегін пайдалану мүмкіндіктері Жоқ!"атты ұранмен өткізіледі. Ақпараттық компанияны өткізу жөніндегі өңірлік іс-шаралар Учаскелік полиция инспекторы Т. А. Нурлыбаевты және ата-аналар жұртшылығын тарта отырып іске асыру шеңберінде мектепте "Жасөспірім"рейдтік іс-шаралар ,"Көше","Отбасында зорлық-зомбылық жоқ" атты іс-шаралар өтті.

подросток улица 1

подросток улица 2