Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Жітіқара ауданы білім бөлімінің Степной жалпы білім беретін мектебі» КММ. ҚР Мемлекеттік рәміздері күні қарсаңында мектепте келесі іс-шаралар өткізілді: - "Отанды сүю-жүректен"суреттер байқауы - "Рәміздерім мақтанышым " фотокөрмесі - "Уақыт бірлігі мен байланысының символы" тақырыптық көрмесі - Еліміздің Мемлекеттік рәміздері мен геральдикасының тарихына арналған бейнероликтерді қарау - Танымдық ойын - викторина "Тудың астында, елтаңбасы бар, әнұраны бар лайықты жол"- – «Туымен-Тұғырлы, Елтаңбасымен-Еңселі Әнұранымен айбатты Қазақстан» сынып сағаттары.

символика 2

символика 1