Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы "Жітіқара ауданының білім бөлімінің Степной жалпы білім беретін мектебі" КММ 1 маусымда "Соңғы қоңырау" мерекесі мен Халықаралық балаларды қорғау күніне орай қайырымдылық акциясы мақсатында білім беру саласын дамытуға зор көңіл бөлген "Полиметалл" тау-кен компаниясы біздің мектептің барлық балаларын оқу жылының аяқталуымен, жазғы демалыстың басталуымен құттықтап, барлығына тәтті сыйлықтар сыйлады. Балалар, ата-аналар және бүкіл педагогикалық ұжым осындай ықыласпен қамқорлыққа "Полиметалл" тау-кен компаниясының барлық қызметкерлеріне алғыс сөздерін жеткізді. Барлық ата-аналардың атынан мерекелерге орай қайырымдылық көмек көрсеткеніңіз үшін шын жүректен алғыс айтамыз. Сіздердің ұжымдарыңызға зор денсаулық, мор бақыт, амандық, табыс және барлық істеріңізге сәттілік тілейміз.

последний звонок 1

последний звонок 2