Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Жітіқара ауданы білім бөлімінің Степной жалпы білім беретін мектебі» КММ Мақсаты: Оқушылардың Отан тарихына, еліміздің батырларының өткені мен бүгініне құрметпен қарауын қалыптастыру және патриотизмге тәрбиелеу үшін жағдай жасау. Облыстық "Батыр партасы" жобасын іске асыру аясында 9 сынып оқушысы Тобылбаева Алинаға жақсы оқығаны үшін партаға отыру құқығы берілді, әр түрлі аудандық, облыстық конкурстар мен олимпиадалардың жүлдегері және қатысушысы . Оның жетістіктері: 1. "Кітап-асыл қазына" облыстық байқауы-2 орын. 2. Биология пәні бойынша рейтингтік олимпиада-2 орын. 3 . НЗМ ғылыми – практикалық конференциясы . Қостанай қаласы " Зерттеудегі бір қадам – дамудағы 100 қадам " тақырыбында " Цикорий ішейік " қатысушы. 4 ."Қазақстан халқының салт – дәстүрлері" облыстық байқауы-2 орын. 5 ."Абай оқулары" байқауының аудандық кезеңі "Абайдың қара сөзі" номинациясы бойынша - 1 орын. 6. "Абай оқулары" байқауының облыстық кезеңіне қатысушы. 7. "Балдәурен" драма үйірмесінің қатысушысы. 8. Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық ғылыми жобалар конкурсының аудандық кезеңі "Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау" секциясы – 3 орын Жарайсың! Құттықтаймыз!!!

Алина 1

Алина 2