Президент Қ.Тоқаевтың жаңа бастамасы: Ұлттық қор – балаларға.

022 жылдың 1 қыркүйегінде Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев Қазақстан халқына Жолдауын жолдады. Жолдауда бүгінгі таңдағы ең өзекті мәселелер көрініс тауып, оларды шешудің нақты жолдары берілген. Президенттің біздің ұжым қолдайтын бастамаларының бірі" Ұлттық қор-балаларға " бұл бағдарлама балалардың білім беру, тұрғын үймен қамтамасыз ету, медициналық қызмет көрсету саласындағы көптеген мәселелерін одан әрі шешуге мүмкіндік береді. Соңғы уақытта қоғамда әйелдердің ерте зейнетке шығу мәселесі қызу талқыланды. Президенттің осы мәселеге назар аударғаны және зейнеткерлік жасқа дейінгі мұғалімдер 61 жасында зейнетке шығу мүмкіндігіне қуанғаны қуантады.

Біз Мемлекет басшысының бастамаларын қолдаймыз және Қазақстанның реформалары мен гүлденуін ілгерілетуге өз үлесімізді қосамыз.

Қостанай облысы әкімдігі  білім басқармасының «Жітіқара ауданы  білім  бөлімінің Степной жалпы білім беретін мектебі»КММ ұжымы.