"Степной  жалпы білім беретін  мектебі" КММ  балалар жылы аясында өтетін "Мектепке жол" республикалық акциясы жалғасуда.Республикалық қайырымдылық акциясын іске асыру мақсатында мектептің педагогикалық ұжымы отбасыларға көмек көрсету және акция шеңберінде қайырымдылық көмек көрсету үшін демеушілерді тарту бойынша жұмыс жүргізеді. Біздің мектепте 13 оқушыға 286 000 мың теңге көлемінде көмек көрсетілді. "Степное" ЖШС директоры А. А. Испергеновке 200 000 мың теңге сомасына балаларға көмек көрсетуде, ауыл әкімі И. В. Ходзинскийге үлкен рахмет айтқым келеді. 18 000 мың теңге сомасында көмек көрсетті.Біздің ауылдың жеке кәсіпкерлері Г.А. Аубакирова, Г. И. Есенжолова, К. С. Сисенбаева балаларға 15000 мың теңге көлемінде көмек көрсетті. Әлем бей-жай қарамайтын, жанашыр, жанынан өте алмайтын, әрқашан балаға көмектесуге және қолдау көрсетуге дайын адамдарға сүйенеді. Егер әрқайсымыз шетте қалмасақ және бей-жай қарамасақ, қолдау қолын созсақ, онда жас ұрпақтың дамуы мен тәрбиесіне тікелей әсер ететін көптеген мәселелерден аулақ болуға болады.Ал бақытты бала-біздің мемлекетіміздің болашағының негізі.