Эссе   "Менің алғашқы сабағым"

Менің атым Алиби. Мен дене шынықтыру пәнінің мұғалімі мамандығы туралы бала кезімнен армандаймын. Міне, мен "Степной жалпы білім беретін мектебі"КММ-нің 10-сыныбында оқимын. Мен "Менің алғашқы сабағым" флешмобына қатыстым. Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі Кайрбек ағаймен сабақ жоспары жасалды. Екі апта бойы мен бірінші сабағыма дайындалдым. 4 қазанда мен бірінші сабағымды өткіздім. Әрине, мен қатты уайымдадым. Бірақ маған мұғалім болу ұнады. Мен мақсатыма жетуді шештім. Мен жақсы оқып, спортпен шұғылданамын, өйткені дене шынықтыру мұғалімі сау және мықты болуы керек.

Информация  о проведении Флешмоба «Мой первый урок»

КГУ "Степная общеобразовательная школа отдела образования Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области

Ф.И. Участника: Алтынбеков Алиби

Класс: 10 (государственный яз.обучения)

Предмет: Физическая культура.

С целью повышения престижа педагогической профессии  04.10.2023 года учащийся 10 класса Алтынбеков Алиби принял участие в флешмобе «Мой первый урок».

При подготовке к уроку Алтынбеков Алиби совместно с учителем физической культуры Хамзиным К.К. составили план урока. Алиби  провел урок в 6 классе с государственным языком обучения.

мой первый урок 1

мой первый урок 2